کِرم قانون قانونی نگهبان انتخابات قوه قضائیه

کِرم: قانون قانونی نگهبان انتخابات قوه قضائیه قانون اساسی انتخابات شورا انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اجتماعی تامین هر سال ۳ درصد از بودجه آموزش و پرورش به وسیله شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌تواند هر سال تا ۳ درصد از بودجه آموزش و پرورش را تامین کند. آنها باید برنامه ه

تامین هر سال ۳ درصد از بودجه آموزش و پرورش به وسیله شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

تامین هر سال ۳ درصد از بودجه آموزش و پرورش به وسیله شهرداری تهران

عبارات مهم : آموزش

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران می تواند هر سال تا ۳ درصد از بودجه آموزش و پرورش را تامین کند. آنها باید برنامه های خود را در اختیار شورای شهر قرار دهد تا این نهاد بتواند در کمیسیون مربوطه، این برنامه ها را بررسی و مورد ارزیابی قرار دهد.

شهربانو امانی، عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با با ایلنا با اشاره به وجود خشونت در مدارس گفت: در عموم آگاهی های فرزندان ما به واسطه سیستم تربیتی که در جامعه ایرانی وجود دارد، کسب می شود. زمانی که فرهنگ ما در زمینه هایی چون فرهنگ خانواده، فرهنگ اجتماع، رسانه ملی، شبکه های ماهواره ای و حتی فرهنگ مدارس دچار مسئله باشند، ما با تداعی منفی آن ها در فرزندان خود مواجه خواهیم شد.

تامین هر سال ۳ درصد از بودجه آموزش و پرورش به وسیله شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

او آمار خشونت ها را نشان دهنده مواردی دانست که فرزندان ما از جامعه و محیط زندگی خود دریافت می کنند و افزود: مهدکودک ها، دبستان ها و دبیرستان ها زیر نظر آموزش و پرورش قرار دارند. آموزش مسئولیت پذیری در خانواده، جامعه و آگاهی فرزندان ما از حقوق خود از نکات حائز اهمیت در قبال آن ها هستند. زمانی که فرزندانمان را نسبت به حقوق خود آگاه نمی کنیم و به آن ها یاد نمی دهیم که آرزو داشته باشند، دیگر چه انتظاری باید از آن ها داشته باشیم؟

این عضو شورای شهر با اشاره به ماهیت وظایف شورای شهر ادامه داد: شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران وظیفه سیاستگذاری، نظارت و هدایت در شهر را برعهده دارد. بر همین اساس طی جلساتی میزبان مدیر آموزش و پرورش پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده ایم و تلاش کردیم در این جلسات از پرسشها و نیازهای این نهاد شهری آگاه شویم.

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌تواند هر سال تا ۳ درصد از بودجه آموزش و پرورش را تامین کند. آنها باید برنامه ه

وی خاطرنشان کرد: شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران می تواند هر سال تا ۳ درصد از بودجه آموزش و پرورش را تهیه کند. باید توجه داشت که بخش اجرایی در دست شهرداری است و آموزش و پرورش باید برنامه های خود را در اختیار شورای شهر قرار دهد تا این نهاد بتواند در کمیسیون مربوطه، این برنامه ها را بررسی و مورد ارزیابی قرار دهد.

واژه های کلیدی: آموزش | ایران | فرهنگ | ایرانی | فرزندان | شهرداری | شورای شهر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs