کِرم قانون قانونی نگهبان انتخابات قوه قضائیه

کِرم: قانون قانونی نگهبان انتخابات قوه قضائیه قانون اساسی انتخابات شورا انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار حوادث ادعای عجیب مردی که دستور قتل پسرش را داد

مردی که دستور قتل پسرش را صادر کرده بود، در بازجویی‌ها مدعی شد جهت رهایی فرزندش از دست طلبکاران چنین نقشه‌ای را طراحی کرد و هدفش آسودگی فرزندش بود. تحقیقات راجع

ادعای عجیب مردی که دستور قتل پسرش را داد

عبارات مهم : زندان

مردی که دستور قتل پسرش را صادر کرده بود، در بازجویی ها مدعی شد جهت رهایی فرزندش از دست طلبکاران چنین نقشه ای را طراحی کرد و هدفش آسودگی فرزندش بود. تحقیقات راجع به این پرونده از ساعت ٢٠ روز ١٩ آذر و زمانی شروع شد که فردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ١١٠ استان کرمان از کشف جنازه ای در منطقه خارج از شهر خبر داد.

به گزارش شرق؛وقتی مأموران به محل اعلام شده است رفتند خود را در برابر جنازه پسری جوان دیدند که نشانه ضربات متعدد چاقو قرار گرفته بود. جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته و بعد از انجام آزمایش های اولیه معلوم شد این جوان ٦٢ بار مورد اصابت چاقو قرار گرفته و به علت پارگی رگ ها وخون ریزی شدید جان باخته هست. از سویی هیکل تنومند این جوان نشان می داد او به احتمال زیاد ورزشکار است و قاتل یا قاتلان جهت پیشبرد نقشه خود او را غافلگیر کرده و در شرایطی به وی حمله ور شده است اند که او امکان دفاع از خود را نداشته هست. تحقیقات مقدماتی پلیس، هویت مقتول به نام کاظم را فاش کرد و مأموران سراغ خانواده او رفتند. اعضای خانواده کاظم گفتند او روز اتفاق جهت انجام کاری از منزل خارج شد و بعد از آن دیگر بازنگشت و خبری نیز از خودش نداد. تلاش های اولیه پلیس جهت دست یافتن به ردی از متهم یا متهمان بی نتیجه بود و تحقیقات به کندی پیش می رفت تا اینکه برادر کاظم با مراجعه به پلیس آگاهی اطلاعات مهمی را در اختیار آنها قرار داد.

این مرد که به شدت پیگیر پرونده قتل برادرش بود و تلاش می کرد قاتل هرچه سریعتر شناسایی و دستگیر شود، گفت: «پیامکی از شماره ای ناشناس به دستم رسیده که در آن ترساندن شده است ام اگر پرونده قتل کاظم را پیگیری کنم، من را نیز به قتل خواهند رساند».کارآگاهان بلافاصله شماره ارسال کننده خبر تهدیدآمیز را در پرونده ثبت و تحقیقات خود را روی این سرنخ متمرکز کردند. از این طریق بود که صاحب سیم کارت شناسایی و به عنوان نخستین مظنون پرونده شناسایی شد.

ادعای عجیب مردی که دستور قتل پسرش را داد

این مرد که حمید نام دارد، در بازجویی ها ابتدا هرگونه ارتباط با قتل جوان ٢٥ساله را تکذیب کرد، ولی هنگامی که مدارک را علیه خودش دید لب به اعتراف گشود و گفت او کاظم را به دستور پدر مقتول به قتل رسانده هست. حمید توضیح داد: «سال ٩١ در نزاعی فوت بار شرکت داشتم و به همین علت دستگیر و روانه زندان شدم. در زندان با مردی ثروتمند به نام جلیل آشنا شدم که به جرم جعل زندانی شده است بود. من و جلیل در مدت حبس با هم دوست بودیم ولی بعد از آزادی دیگر خبری از او نداشتم تا اینکه چندی قبل مردی سراغم آمد و گفت جلیل او را فرستاده هست. جلیل رستوران داشت و آن مرد کارگرش بود. به خواسته کارگر به رستوران جلیل رفتم و با او هم صحبت شدم. دوستم به من گفت سال ها قبل پسری به نام کاظم را از شیرخوارگاه آورده و به فرزندی قبول کرده، ولی حالا کاظم بلای جان او شده است و اذیتش می کند.

جلیل به من گفت از رفتارهای کاظم به ستوه آمده و دیگر نمی تواند تحمل کند به همین علت می خواهد او را بکشد. جلیل پیشنهاد انجام این کار را به من داد و من هم قبول کردم».متهم به قتل درادامه ماجرا را این طور شرح داد: «جلیل طبق نقشه ای که کشیده بودیم کاظم را به بهانه اینکه از من چک بگیرد به منزل ام کشاند. سپس من همراه دو نفر از دوستانم دست وپا و دهان او را بستیم و در صندوق عقب ماشین گذاشتیم.

مردی که دستور قتل پسرش را صادر کرده بود، در بازجویی‌ها مدعی شد جهت رهایی فرزندش از دست طلبکاران چنین نقشه‌ای را طراحی کرد و هدفش آسودگی فرزندش بود. تحقیقات راجع

سپس به منطقه ای خارج از شهر حرکت کردیم. در راه کاظم مرتب به درِ صندوق می کوبید از وحشت اینکه در باز شود، توقف کردیم و من دیدم او دست وپا و دهانش را باز کرده است بدون اینکه به او وقت مقاومت بدهم با چاقو چندین ضربه به وی وارد کردم و سپس جسدش را در بیابان انداختیم».اعترافات این مرد موجب شد پدر مقتول بازداشت شود. او هنگامی که فهمید حمید همه شرح را شرح داده هست، لب به اعتراف گشود و گفت: «به علت پرسشها مالی ای که برایم پیش آمده بود راهی زندان شدم و آشنایی من و حمید نیز به همان دوران بازمی گردد. ماجرا از این قرار است که من به علت پرسشها مالی مجبور شدم از چک های کاظم استفاده کنم ولی چک ها برگشت می خورد و پسرم به دردسر افتاده بود جهت اینکه او را از دست طلبکاران رها کنم، این نقشه را کشیدم و از حمید خواستم پسرم را به قتل برساند».بنا بر این گزارش، متهمان درحال حاضر در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

واژه های کلیدی: زندان | پرونده | زندانی | تحقیقات | شناسایی | پرونده قتل | کارت شناسایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs